Reklam
Vakıf Katılım
Tarih : 2024-04-22 17:47:55

Başkan Tugay’dan kadın ve çocuklara yönelik projelere destek sözü

2023-2024 Dönemi Uluslararası Rotary Başkanı Gordon R. Mclnally ve eşi Heather McInally, Uluslararası 2440. Bölge Federasyon Başkanı Ayda Özeren, 2440. Rotary Federasyonu Eski Başkanı Esat Kardıçalı ve eşi İclal Kardıçalı Başkan Tugay'a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. İzmir Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Ertuğrul Tugay ile İzmir Büyükşehir Belediyesi Sosyal Projeler Dairesi Başkanı Anıl Kaçar’ın da eşlik ettiği ziyarette İzmir Büyükşehir Belediyesi ve Rotary Kulüpleri iş birliği ile yapılan Altın İğne Projesi ve Girişimci Kadınlar Projesi'nin (GİKA) devam etmesine yönelik konular görüşüldü. 

Ziyaret için heyete teşekkür eden İzmir Büyükşehir Belediye BaşkanıCemil Tugay, “Karşıyaka Belediye Başkanı olduğum dönemde ve daha öncesinde de birbirimize destek olduk, iş birlikleri yaptık. Bundan sonraki süreçte var olan iş birliklerinin devamı ve geliştirilmesi adına niyetimi ortaya koymak isterim. Her zaman güzel şeyler için yanınızdayız. Uygulamak istediğiniz pek çok projeyi burada da uygulayabiliriz. Elimden ne geliyorsa yapmaya hazırım” diye konuştu.

Uluslararası Rotary 2023-2024 Dönemi Başkanı Gordon R. Mclnally, “Aslında kadınların güçlendirilmesi, istihdamının yaratılması gerekiyor. Kadınların güçlendirilmesiyle toplum da güçleniyor. Buna çok önem veriyoruz. Bu konuda elimizden gelen desteği vereceğiz” şeklinde konuştu.

  Hibya Haber Ajansı

© Copyright 2024 Galata Haber Tüm Hakları Saklıdır.
Web sitemiz Hibya Haber Ajansı Abonesidir.