Reklam
Vakıf Katılım
Tarih : 2022-12-06 10:37:43

D’S damat’tan ZUBİZU’ya özel yüzde 5 indirim fırsatı

D’S damat mağazalarından yapılacak alışverişlerde tüm kampanyalara ek %5 indirim fırsatı ZUBİZU üyelerini bekliyor. Yeni sezon alışverişlerinde geçerli indirim, 31 Aralık’a kadar sürecek.

Erkek giyiminde zamansız bir stilin formülünü sunan D’S damat, 2022 İlkbahar/Yaz, 2022-2023 Sonbahar/Kış ve 2023 İlkbahar/Yaz koleksiyonlarına ait tüm ürünlerde ZUBİZU üyelerine özel bir indirim kampanyası sunuyor. Türkiye’nin ilk yaşam tarzı mobil uygulaması ZUBİZU üyeleri, 31 Aralık’a kadar D’S damat mağazalarının yeni sezon koleksiyonlarında yapacakları alışverişlerde tüm kampanyalara ek %5 indirim kazanacak. Sadece mağazalardan yapılacak alışverişte geçerli olan kampanya, diğer çek kullanımlarıyla ise birleştirilemeyecek.

Kumaş seçimleri, özgün kalıp ve tasarımlarıyla kendi ligini yaratan D’S Damat, bünyesinde barındırdığı birbirinden farklı koleksiyonlarıyla, klasikten moderne özgün stilini yaratmak isteyen tüm erkeklerin gardıroplarını süslemeye devam ediyor.

ZUBİZU, 5 milyona yakın üyesine Türkiye’nin önde gelen ve tanınmış 500’den fazla markasında avantaj ve indirimler sunuyor.

Kampanyalarla ilgili detaylı bilgilere ve çok daha fazlasına ZUBİZU’dan ve D’S damat mağazalarından ulaşılabilir.

© Copyright 2024 Galata Haber Tüm Hakları Saklıdır.
Web sitemiz Hibya Haber Ajansı Abonesidir.