Reklam
Vakıf Katılım
Tarih : 2022-11-11 10:40:04

ZUBİZU’nun avantajlar dünyasına katılan Koton’da 175 TL indirim fırsatı

ZUBİZU üyeleri koton.com’dan yapacakları alışverişlerinde indirim fırsatından yararlanabilecek. Koton web sitesinden yapılacak 500 TL ve üzeri alışverişlerde anında 175 TL indirim ZUBİZU üyelerini bekliyor.

Yenilenen altyapısı ve yeni yüzüyle online alışveriş deneyimini bir üst seviyeye taşıyan koton.com da ZUBİZU’nun avantajlar dünyasına katıldı.  Yeni başlayan iş birliğiyle, Türkiye’nin ilk yaşam tarzı mobil uygulaması ZUBİZU üyeleri koton.com’dan yapacakları 500 TL ve üzeri alışverişlerde anında 175 TL indirim kazanacak. Sadece online alışverişte geçerli kampanya, 31 Aralık 2022 tarihine kadar devam edecek. Üyeler ZUBİZU uygulamasından alacakları indirim koduyla kampanyadan birden fazla defa yararlanabilecek.

Türkiye’nin önde gelen ve tanınmış 500’ü aşkın markasıyla yaptığı iş birlikleri arasına Koton’un da katılmasıyla, ZUBİZU üyelerine özel fırsatlar dünyası daha da büyüdü.

Sayısı 4 milyonu geçen üyelerine yeme-içmeden modaya, seyahatten otomobile, sağlıklı yaşamdan sanat ve eğlenceye farklı yaşam tarzlarına uygun öneri ve içerikler sunan ZUBİZU, üyelerine hayatlarını kolaylaştıran deneyim ve ayrıcalıklar yaşatmaya devam ediyor.

Kampanyayla ilgili detaylı bilgilere ve çok daha fazlasına ZUBİZU’dan ve koton.com’dan ulaşılabilir.

© Copyright 2024 Galata Haber Tüm Hakları Saklıdır.
Web sitemiz Hibya Haber Ajansı Abonesidir.